Son Yazılar
Westeros Günlükleri #3 : Westeros’ta Ramazan (Çizim+Speedart)

Westeros Günlükleri #3 : Westeros’ta Ramazan (Çizim+Speedart)

Herkese uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba ! Westeros Günlükleri serisinin 3. bölümünde yapmış olduğum çizimin haricinde bir adet de speedart videosu var.Önceden söz verdiğim gibi videoyu da ekledim.Böylece çalışmamın gelişim süresini ve dijital olarak nasıl çizildiğini görebilirsiniz.Diğer çizimlerimde olduğu gibi kullandığım program Photoshop CS6, kullandığım dijital çizim tableti de Wacom Intuos 4 M Wireless.

Son sezonda yaşanan Red Wedding skandalı üzerine Lannister Hanedanından her ne kadar böyle bir ramazan çoşkusu beklenmese de, bana göre en çekici slogan Lannesterlara ait : Hear Me Roar !

Çizim ile ilgili görüşlerinizin yanında bir sonraki Westeros Günlükleri için fikriniz varsa bilmek isterim.Game Of Thrones sezon arasına girmiş olsa da, ben ara vermeden Westeros Günlüklerini çizmeye devam edeceğim.Kanımın kanları bir sonraki bölümde görüşmek üzere :)

Game f Thrones- Ramazan in Westeros

Speedart Videosu – İyi Seyirler

Hakkında Enes BEŞİNCİ

Galatasaray Üniversite'sinde Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisiyim.Fransızca öğreniminin yanı sıra; "bozukklavye.com" ile teknoloji yazarlığına başladım.Önceden beri internet-bilgisayar-teknoloji alanlarına karşı olan ilgimi, burada yazıya döküyorum...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top