Son Yazılar

Hakkımda

    Merhabalar, Sizleri sıkmadan kısaca kendimden bahsedecek olursak,

Her şey Anasınıfına giderken başlamıştı.Küçük yaşta tanıştığım bilgisayar, hayatımın devamında önemli rol alacaktı.Çünkü bundan sonra bana sorulacak olan “Büyüyünce ne olacaksın ? ” sorusunun cevabı artık belliydi : Bilgisayar Mühendisi !

Küçüklüğümden beri bilinçli/bilinçsiz bir şekilde arzuladığım Bilgisayar Mühendisliği bölümüne, Galatasaray Üniversitesi’nde Hazırlık sınıfını geçtikten sonra başlayacağım inş…

Peki Üniversiteye başlayana kadar gerek teknoloji alanıyla, gerekse diğer alanlarla ilgili neler ile uğraştım ? İşte birkaçı :

  •  Kendi çabalarımla Photoshop öğrendim.Lisede, birçok kez dergi ve afiş hazırlanmasında yardım ettim.Az da olsa afiş ve foto manipülasyon  yarışmalarına katıldım.
  • Fotoğrafçılık ile ilgilendim, objektifimin bozulması üzerine biraz ara verdim.(Şu an fotoğrafçılığa olan ilgim hiç denecek kadar az )
  • C# ve Html gibi bilgisayar dillerine merak saldım, az da olsa öğrenmeye çalıştım.
  •  Elimden geldiğince çizime ara vermeden devam ettim, birçok sketch defteri eskittim.2012 yılında Wacom Intuos4 Çizim Tableti alarak uzun zamandır hayalini kurduğum dijital çizime başladım.Yakın zamanda sitede dijitalart ile ilgili bir bölüm görmeniz çok olası.Hem çizim hemde tasarım programlarının ders niteliğindeki videolarını paylaşmayı düünüyorum.
  • Zaman zaman okumaya fırsat bulamayıp fetret devri yaşasam da, kitaplara karşı her zaman bir sevgi besledim.Stephen KING‘ den George R.R. MARTIN‘e kadar birçok yazara hayran kaldım.

Bozukklavye adıyla adım atmış olduğum bu blog dünyasında sadece yazı ile değil, gerek videolar gerekse çizimler ile paylaşımlarda bulunmayı ve ortaya özgün bilgiler ile donatılmış güzel bir site koymayı hedefliyorum.

Paylaşımlara yorum yazarak görüşlerinizi bildirmeniz,siteyi destekleyecek ve daha fazla kişiye hitap edebilmemizi sağlayacaktır.Her hangi bir konuda sormak/söylemek istediğiniz bir şey olursa, iletişim kısmından benimle irtibata geçebilirsiniz…Teşekkürler…

Enes BEŞİNCİ

Twitter https://twitter.com/EBeinci

Google+https://plus.google.com/114236587388502724013/posts?tab=XX

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top