Son Yazılar
GTA 5 ONLINE Videosu Yayınlandı !

GTA 5 ONLINE Videosu Yayınlandı !

Herkesin merakla beklediği “Grand Theft Auto V” çok yeni bir online özellik  ile gelecek ! Dinamik bir dünya oluşturmak isteyen ve oyuncular arasındaki etkileşimi çok daha fazla arttırmak isteyen Rockstar yapımcıları daha önce hiç görmediğimiz bir “Online” deneyimi sunuyor.

Yeni tasarlanan oyun mekaniği ile daha farklı bir atmosfer kazanan GTA ONLINE dünyasında tek başınıza macera peşinde koşup, eğlenebilir, başınızı belaya sokabilir, düşmanlar – dostlar edinebilirsiniz ya da diğer oyuncular ile bir araya gelip bir çete oluşturabilirsiniz.

Farklı görevleri kazandıkça para ve saygınlık kazanabilir, bunları birçok aktivite için harcayabilirsiniz.İsterseniz arkadaşlarınızın da gelebileceği ev satın alır, isterseniz de içini en lüks model arabalar ile donatabileceğiniz bir garaja sahip olabilirsiniz.Her şey tamamen size kalmış.Yamaç paraşütü yapmaktan tutun, araba-uçak-motor-jetski yarışlarına kadar yapabileceğiniz bir çok aktivite bulunuyor.

Kazandığınız para ile karakterinizin dış görünümünü kişiselliştirebilirsiniz.Farklı saç modelleri, giyim tarzı, Kullandığınız silah ya da favori aracınız…

Rockstar Games, GTA severler için çok daha fazla içeriğin olduğu geniş bir online dünya sunuyor ama bunun yanı sıra oyuncular da “Content Creator” ile kendi yarış haritalarını oluşturabiliyor.İsterseniz kendi “deathmatch” haritanızı oluşturup, haritada olacak olan silahların ya da araçların yerlerini ayarlayabilirsiniz ! Yapmış olduğunuz bu haritaları da  daha sonra arkadaşlarınız veya dünya ile paylaşabilirsiniz, yine aynı şekilde başkalarının yapmış olduğu haritaları deneyebilirsiniz.Grand Theft Auto Online, sayesinde çok daha özgür bir platformda GTA tecrübesini yaşabileceksiniz.

Son  olarak Rockstar tarafından hazırlanan videoyu izledikten sonra GTA 5 ile ilgili düşüncenizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın.İyi seyirler :)

 

Hakkında Enes BEŞİNCİ

Galatasaray Üniversite'sinde Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisiyim.Fransızca öğreniminin yanı sıra; "bozukklavye.com" ile teknoloji yazarlığına başladım.Önceden beri internet-bilgisayar-teknoloji alanlarına karşı olan ilgimi, burada yazıya döküyorum...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top